Články

Inspirujte se a získejte vhled do světa realit. Dozvíte se možná věci, o kterých jste neměli ani tušení.
Pokud chcete, sdílejte prosím na facebooku. Někomu se může hodit.
Přeji příjemnou zábavu. Děkuji.

1_divocina

Realitní divočina

Realitní agent se v ní vyzná.

Každý samoprodejce nemovitosti začne přemýšlet, co vše má pro prodej udělat. Jak zjistit vše potřebné? Jaké potřebuji dokumenty? Kde je nejvýhodnější inzerovat? Jak se prezentovat? Jak upravit interiéry? Kde seženu právníka? Jak vyjednávat?

Ano je to tak. Realitní trh je divočina, kde i na chytrého přemýšlivého samoprodejce čeká spousta pastí a divoké zvěře. Kdyby bylo jedno místo, kde inzeruje prodejce sám a všichni chodili jen tam a jeho nemovitost by byla ideální, na skvělém místě a všichni lidé byli hodní poctiví - pak by nebyli třeba realitní agenti.

Prodejci či pronájemci nemovitosti se realitní agent prostě vyplatí.

Zná perfktně celý proces prodeje, ví kde inzerovat nejvýhodněji a jak a má speciální přístupy na ty nejlepší inzertní weby za lepší ceny - které dostanete vy. Navíc vás eliminuje od laviny nabídek realitek, která se na samoprodejce vyvalí hned prvních 14 dní. Realitní agent za vás vyjednává a velmi dobře to umí. Je totiž třeba komunikovat "na míru vaší nemovitosti" a dle toho, jaký typ zájemce se objeví.

Zájemce o vaši nemovitost navíc zcela jinak jedná s vámi najatým agentem, jak by jednal s vámi. A to jednání s agentem je ve váš prospěch. Realitní agent ví, co vypíchnout jako nejlepší, z nevýhod udělat výhody. Ví, jak přesvědčit zájemce, že jeho investice je ta pravá unikátní a jedinečná právě teď.

Kvalitní agent, který je profesionál a chce pro vás opravdu ten nejlepší výsledek, nemůže minout velmi kvalitní prezentaci vámi nabízené nemovitosti a vše kolem toho zařídit.

Velmi důležitou třešničkou na dortu, je právní zabezpečení celého prodeje. Profesionální realitní agent má již lety ověřené a vyzkoušené právníky a na váš prodej nasadí přesně toho, kdo bude nejefektivnější a zároveň cenově výhodný. Mít klid nejen při prodeji ale i po prodeji, vědět, že vše je ošetřeno, zabezpečeno a v pořádku, je k nezaplacení.

Skutečně profesionálního realitního agenta poznáte snadno.
Je to žena, vypadá jako já, dá vám první konzultaci zdrama a oceneění nemovitosti nezávazně zdarma a nabídne orientační plán prodeje. Nebude na vás tlačit, sdělí vám výhody a nechá vás se rozhodnout.

Uspořte si spoustu času a starostí dobrou volbou získejte maximum ze své nemovitosti.
Protože jen dosáhnout maxima je pro mě jako vašeho případného osobního agenta - profesionální cíl a výzva.
Takto mě moje práce baví. Těším se na vás - stačí kliknout a budete mít prodej či pronájem zabezpečen.

POMOHU VÁM PROSADIT SE V DIVOČINĚ A ÚSPĚŠNĚ PRODAT

Stačí me kontaktovat.

KONZULTACE ZDARMA

2_leharo

Dejte si leháro!

Starosti přenechte agentovi. Prodávejte pohodlně.

Mnozí lidé, co zkoušejí prodat tak zvaně "bez realitky", říkají: "Kdybych věděl co všechno mě čeká a jak to dopadne, tak bych si na to někoho najal." Nakonec kapitulují, a stejně osloví realitku či agenta. Ušetřete si tohle kolečko. Přijďte se poradit nezávazně zdarma, co vše prodej či pronájem nemovitosti obnáší.

Víte co vše vás čeká? Nejprve zjistit, co vše vlastně potřebujete. Ne vždy je rada "od kámoše Fandy" to pravé ořechové. No nevadí, to snad zvládnete, jen to bude stát trochu času a omylů.
Zde se podívejte na příběh samoprodejce:
Cvak, a máme mobilem vyfoceno. Ta fotka je nějaká taková smutná, no nevadí, kupující v té hromadě inzerátů, jistě bude chtít přesvědčit sám sebe, tak jako se právě přesvědčujeme my, že to bude dobrý. A určitě nás nepředběhne někdo s mnohem hezčími fotkami, co vypadají jak ze žurnálu.

Cha! Inzerovat je snadné! Lup a je to tam. Něco to stojí ale to tam bude týden dva a pak bude prodáno...
Teď se zájemci jen pohrnou. A skutečně, je to tak. Telefon zvoní každou minutu, ani pracovat pořádně nemohu.
Proč volají zrovna když pracuji? A proč mi volají jenom realitky a chtějí mou nemovitost prodat. Proč nevolají zájemci? Prosím ne, vy jste zase z realitky? A vy taky? A vy děláte jakože nejste z realitky a pak se ukáže, že jste z realitky... Ach jooo...

Ha konečně zájemce! Co? Hned teď za dvě hodiny. Ale já pracuji... Nešlo by to večer? Ne? Tak zítra? Já si vezmu půl dne dovolenou... Ano zítra tak platí. Zítra to neplatilo, zájemce asi něco čapnul a už se neozval, jak jinak. Ach jo. Půll dne dovolené v pytli a nanic. Uplynou týdny a týdny. A dovolená ubývá a ubývá... Pomooooc! A někteří jsou tak protivní ti lidé. Jeden jedná tak a druhý úplně jinak. Copak jsem nějakej agent co je v tom cvičenej?

Uf uf... tak konečně vážný zájemce. Ale co to? Jak slevu? Jak že už dlouho inzeruju a mám být rád... Co to na mě zkouší? No jo tak jooo tak sleva. Cože tolik? Tak dobře ať už to mám z krku. Sleva je vyšší jak bych dal za toho agenta hned na začátku jak jsem s ním mluvil... Dvojnásobně vyšší. Ach jo...

Po čase. Cože? Já to mám právně ověřeno! Co mi to řikáte? Lojza mi doporučil právníka. No on to byl právník spíš na trestní právo a ne na nemovitosti ale známej je známej. No né... A on udělal chybu? Ten můj právník? Co teď? Najmout na právníka právníka? A na něj raději ještě jednoho právníka pro jistotu? Zase další výdajé nééééé....

To je snad zlej sen!!! Chci se probudit...
V pohodě. To se vám jen zdálo, neděste se. Ozvěte se mi. Ráda vám poradím a máte to zdarma a bez závazku.
Stačí jen kliknout :)

VŠE VYŘÍDÍM ZA VÁS

Ušetřete si hromadu starostí a ztrát. Já pro vás získám maximum.

KONZULTACE ZDARMA

3_pravnik

Jak je důležité míti právníka

To chce filipa! “Známej” nemusí být ten “pravej”.

Není právník jako právník. Pokud právník není specialista na nemovitosti, nemusí vždy vědět vše potřebné. Naproti tomu profesionální realitní agent má již své právníky ozkoušené v praxi a tak může garantovat, že vše bude řádně ošetřeno a za rozumnou odměnu.

Ne. Právník, specialista třeba na trestné činy, nebo expert na právo kolem staveb přehrad, asi nebude ten pravý právník, kterého budete potřebovat na prodej nemovitosti. Může být hodný, chtít vám pomoc, doporučený známými, ale i přes veškerou snahu nebude vědět tolik, co specialista na prodej či pronájem nemovitostí.

Nejde jen o smlouvu ale také o kontrolu, zda je vše kolem nemovitosti v pořádku. A případné ošetření nějakých nedostatků.
A to nemluvíme o prodeji třeba problematické nemovitosti, která je něčím zatížena. Vy potřebujete případ vyřešit, a ne si způsobit nepravým pseudoexpertem ještě další problémy.

Právníci jsou totiž také jenom lidé. Někteří prostě nesjou dobří, jiní berou "každý kšeft", i když na to nejsou specialisté, a mnozí vykuci z vás vytáhnou tolik peněz, že se vám budou protáčet panenky a pak stejně bude problém i po prodeji.

Stop! Ušetřete si starosti. Jako specialista pouze na prodej či pronájem bytů mám skvělý tým právníků, se kterými spolupracuji. Pokud si najmete mě, najímáte si zároveň léty a praxí práce pro mě ověřeneé špičkové specialisty právě na prodej nemovitostí. Zde vám garantuji, maximální ošetření všeho kolem práva a smluv. Navíc k tomu, se sama v problematice vyznám.
Vím kterého právníka nasadit na co. Kde stačí běžný právník a kde je třeba použít opravdu machra na "problémy".

A hlavně ten klid při prodeji a po prodeji. To je k nezaplacení. Ozvěte se a přijďte se poradit. Ráda vám odpovím na vaše otázky.

MÁM OVĚŘENÉ PRÁVNÍKY, SPECIALISTY NA NEMOVITOSTI

Spolehněte se na spolehlivé!

KONZULTACE ZDARMA

4_kocicka

Jak nevymňouknout prodej.

Špatné jednání může odradit nadějného zájemce.

Už se mi několikrát stalo, že prodávající svojí dobře míněnou radou zmařil nadějného zájemce, který měl pochyby. Když jde agent na prohlídku, nebo komunikuje se zájemcem, snaží se zjistit co nejvíce informací o jeho potřebách. Lidi o sobě rádi řeknou spousty věcí. Tak například lidi mají strach z toho jaké budou mít sousedy, jestli jim nebudou dupat nad hlavou, slyšet křik jejich dětí... Tyto věci v zásadě nemůžeme nikdy ovlivnit, malé děti se rodí, pláčou a pak vyrostou, sousedé se stěhují a mění... tzn. Nic není zaručeno a to si musí kupující uvědomit. A protože má takovouto pochybu v hlavě, tak to stále řeší a zeptá se i majitelů. Majitelé ovšem netuší, že je to jeho obava (všeobecná a bude všude stejná) a většinou majitel vybere tu nejpikantnější historku, která se mu stala 1x v životě před 10 lety... jak soused... a tím místo toho, aby obavy rozptýlil, tak zájemce utvrdí v tom, že se sousedy bude v tomto bytě problém... tak jde zájemce dál a koupí tam, kde mu řeknou, že bude vše v pořádku. I když víme, že se sousedé stěhují a děti rostou...

PROFESIONÁLNÍ JEDNÁNÍ A ZDATNOST VE VAŠICH SLUŽBÁCH

Získám pro vás maximum!

KONZULTACE ZDARMA

Prodám byt

Prodám Vaši nemovitost nejvýhodněji

...a to samé zařídím úspěšně i pro pronájem

Postarám se, aby prodej či pronájem Vaší nemovitosti byl pro vás příjemný zážitek, který skončí úspěchem.
Kontaktujte mne a získejte první nezávaznou konzultaci a ocenění zcela zdarma.
Garantuji Vám seriózní přístup a férové jednání.

Top