Reference

Výsledky jako důkaz profesionality.
Zde se můžete podívat na výsledky konkrétních prodejů / pronájmů v praxi.
Ráda podobně vyřeším i váš prodej či pronájem.

Prodej bytu vyděláno 600.000 Kč

3.1_obyvak_jidelna (kopie)

4.000.000 Kč
3+1, 72m2, Praha 9

+ 600.000 Kč

Jak to bylo?

V tomto případě mě oslovili majitelé, kteří měli koupený byt v Praze, který dlouhodobě pronajímali. Po 10 letech jim skončili nájemníci. Původně byl byt rekonstruován v r. 2000. Po shlédnutí bytu jsem v rámci homestagingu doporučila: seškrábat zdi, přebrousit podlahy, renovovat koupelnu a WC (myšleno vyměnit obklady a sanitu), natřít topení, zárubně, vyměnit zastaralé interiérové dveře a pořídit nové osvětlení. Majitelé nevěřícně koukali, co všechno mají udělat, nicméně jsem jim vše důkladně vysvětlila a dnes již nelitují. Původní záměr majitelů byl, byt dále pronajímat. Po vysvětlení ekonomiky pronájmů jsem jim vysvětlila, že tento byt není zcela vhodný a že dokážou mít větší výnos z jiné nemovitosti, kterou si za získané prostředky mohou pořídit.

Byt jsme prodali za 10.000 Kč/m2 výhodněji než byly prodané byty v témže domě o několik měsíců dříve. Čistý výnos po odečtení investice majiteům přinesl přes 600 000 Kč.

Děkuji paní Janě a panu Karlovi za to, že mi dali důvěru a nebáli se vyzkoušet něco nového.

Prodáno za 3 dny

2_source

3.500.000 Kč 2+1, 53m2, Praha 4

Prodáno za 3 dny 

Jak to bylo?

Oslovili mě mladí manželé, kteří si koupili větší byt a potřebovali prodat ten menší. Slyšeli o mých službách a chtěli si je vyzkoušet. Sešli jsme se v bytě, abych viděla jaké jsou možnosti. Protože měli byt 2+kk a k tomu 2 malé děti, moje prvnotní doporučení bylo, že s prodejem můžeme začít až když se vystěhují. Do toho se jim moc nechtělo, protože chtěli mít co nejmenší časovou prodlevu, aby jim navazovalo financování, nechtěli platit poplatky za 2 byty atd. Poté, co jsem jim vysvětlila co všechno a jak prodej ovlivňuje, pochopili, že toto je jediná cesta jak prodat za dobrou cenu a v krátkém čase.

Aby byl jejich byt dobře prodejný, museli trochu zainvestovat dojeho kondice. Tzn. vymalovat, opravit co bylo nefunkční a vyčistit vše co šlo. Po dokončení úprav, homestagingu a focení jsme spustili inzerci. Protože byl jejich byt velmi atraktivně prezentován, ozvaly se spousty zájemců. Po prvním kole prohlídek jsme měli 2 vážné zájemce, z nichž jeden nakonec byt koupil. Potvrzení o koupi jsme měli 3. den po zveřejnění inzerce.

Majitelé byli velmi překvapeni, jak rychle to šlo. 

Pronajato za 24 hod.

1_Jidelna_obyvak_Loznice (kopie)

10.000 Kč
1+kk, 42m2, U Kříže, Praha 5

Pronajato za 24 hod.

Jak to bylo?

Zavolala mi paní Zdenka, že na mě dostala doporučení a potřebuje poradit s pronájmem bytu. Sešli jsme se v bytě, abychom probrali možnosti. Paní Zdenka i její manžel jsou již v babičkovském věku a potřebovali poradit, jak naložit s jejich bytem 1+kk v Jinonicích. V bytě bylo typické babičkovské zařízení, starý perský koberec, historický nábytek, letitý stůl i židle. Sedačka a postel byly v celkem dobré kondici a ani design nepůsobil tak špatně. Dohodli jsme se na tom, co všechno vyměníme. Doprovodila jsem je na nákup do domu s nábytkem, abychom nakoupili vybavení, které bude odpovídat mladým, kteří si nejpravděpodobněji tento byt pronajmou. Když byl byt vybaven, připravila jsem homestaging pro focení a prohlídky. Jakmile jsem zveřejnila inzerci, získali jsme mnoho zájemců o prohlídky. Ráno den po zveřejnění, se konalo první kolo prohlídek. Hned první zájemce se vyjádřil že si chce byt pronajmout. Měl dobrou referenci, tak jsme mu byt pronajali. V dalších třech dnech se stěhoval.

Pronajato o 1.900 Kč/měsíc více než dříve

1_obyvak (kopie)

12.900 Kč/měsíc
2+kk, 52m2, Českomoravská, Praha 9

+ 1.900 Kč/měsíc

Jak to bylo?

Klienti, kteří si historicky pronajímali svůj byt pomocí bezrealitky za 11.000 Kč za měsíc a byli spokojeni. Jednoho krásného dne jim skončili nájemníci a neměli úplně čas sami vyhledávat nájemníky nové. Byl začátek prosince a požádali mne, jestli bych jim s pronájmem nepomohla protože nemají moc času to řešit... S tím, že když byt pronajmeme v lednu, budou spokojeni.

Dali mi důvěru a volnou ruku. Byt jsme pronajali o 1.900 Kč/měsíc více než původně (s pomocí bez realitky) tzn. že se jim investice do mých služeb vrátí formou zvýšeného nájmu a navíc jsem byt pronajala během 3 dnů. Tzn. neztratili výnos z prosince se kterým již nepočítali. Takže vydělali podruhé... Jsou spokojeni a již jsem od nich získala další klienty na doporučení.

Děkuji Pavle a Jirkovi za důvěru.

Úspěšný prodej nedokončeného domu

WEB_RD Mukarov 02 (kopie)

4.500.000 Kč

5+kk, 190m2, Praha - Východ

Prodáno

Jak to bylo?

Majitelé řešili svou rodinnou situaci, která vznikla poté, co rozestavěli dům. Dům byl téměř dokončen, ale chyběly mu podlahy, terénní úpravy a drobné dokončovací práce. Abychom dům dokázali lépe prezentovat klientům, nechali jsme vytvořit vizualizace obytného prostoru, aby si zájemci lépe dokázali představit, jak by to mohlo jednou vypadat. 

Dům jsme úspěšně prodali a noví majitelé využili vytvořeného návrhu architekta pro svoje nové bydlení. 

Pronajato za 28.000Kč/měsíc

8N7A6012

28.000 Kč
3+1, 94m2, Rooseveltova, Praha 6

pronajato za 14 dnů

Jak to bylo?

Majitelka - vysoce postavená a velmi náročná manažerka koupila investiční byt na Praze 6, aby jej mohla pronajímat ideálně diplomatům. Byt kompletně a nákladně zrekonstruovala. Pak váhala, zda-li má byt zařídit či nikoliv. Dohodly jsme se, že byt zařídime nezbytným nábytkem, a provedeme homestaging. Majitelka byla z řad lidí, kteří o homestagingu již něco slyšeli, moc mu nevěřili a neměli s ním žádné zkušenosti. Snažila se mě stále přemluvit, že je to zbytečné, že její byt je pěkný i tak, a že profi fotograf je určitě skvělý, ale pro rychlost pořídíme i fotografie normálně. Její představa byla, že na zájemce budeme čekat 2 měsíce.

Trvala jsem na svém způsobu prezetance, tzn. homestaging a profi foto - bez toho nerozjíždím žádnou inzerci. A vyplatilo se. Sama jsem byla překvapená počtem zájemců, kteří měli o byt zájem. Nakonec jsme se po 14 dnech dohodli s mladou rodinou, která se do Čech stěhovala ze zahraničí a měla zájem uzavřít smlouvu na 3 roky.

Pronajato o 2.900/měsíc více než dříve

3b

13.900 Kč 

2+kk, 55m2,  Praha 9

+ 2.900 Kč/měsíc

Jak to bylo?

Zavolala moje kamarádka/klientka Pavla.... Dančo, mohla bys prosím pomoct mé nejlepší kamarádce, říkala jsem jí, co jsi pro nás udělala a chtěla by také pomoct.... Koupili byt a chtěli by jej pronajmout. S pronájmy nemají moc zkušeností, a potřebovali by poradit.

Sešli jsme se, zhodnotili co je třeba udělat. Majitelé nechtěli investovat do žádných velkých úprav. Naštěstí byt je nepotřeboval, stačilo trochu fantazie a zkušeností. Byt jsme nakonec pronajali za 6 dnů za cenu, která byla nad očekáváním majitelů. Protože sousedé pronajímají podobné byty za 11 000 měsíčně.

Mapa úspěchů

Podívejte se, kde všude jsem dosáhla úspěchu.

Prodám byt

Prodám / pronajmu i vaši nemovitost nejvýhodněji

Postarám se, aby prodej či pronájem Vaší nemovitosti byl pro vás příjemný zážitek, který skončí úspěchem.
Kontaktujte mne a získejte první nezávaznou konzultaci a ocenění zcela zdarma.
Garantuji Vám seriózní přístup a férové jednání.


Fatal error: Uncaught ValueError: Path cannot be empty in /web/htdocs/www.danielakuzmova.cz/home/www/reference.php:107 Stack trace: #0 /web/htdocs/www.danielakuzmova.cz/home/www/reference.php(107): get_headers('') #1 {main} thrown in /web/htdocs/www.danielakuzmova.cz/home/www/reference.php on line 107