Jak Prodávám.

Podívejte se jak probíhá celý proces
od první schůzky až po prodej Vaší nemovitosti.

"

Seznamme se, prosím

Osobní schůzka řekne víc než tisíc e-mailů. Ráda se s vámi sejdu u kafe, abychom poznali, zda si ve spolupráci budeme rozumět. Při prvním setkání pozorně vyslechnu Vaše představy a já Vás zase seznámím s podmínkami spolupráce a prodeje. Bude mne zajímat vaše situace, důvody proč chcete nemovitost prodat, a dle toho stanovíme plán prodeje. Prostě to projdeme krok za krokem. Miluji férové a upřímné jednání a proto se snažím schůzky a celý následný proces vést v otevřeném a poctivém duchu. Pro své klienty chci být spolehlivým partnerem při tak důležitém kroku, jako je prodej nemovitosti či koupě nového domova.

Tvorba strategie prodeje na míru

Poté, co si odsouhlasíme spolupráci a podepíšeme smlouvu, přecházím do akce! Na základě prohlídky nemovitosti, dokumentace, rešerše inzerátů, katastru i exkluzivní databáze dříve prodaných nemovitostí připravím prodejní strategii vám na míru. Co to znamená?

 • Vyberu ideální cílové skupiny a potenciální kupce.
 • Udělám tržní cenovou analýzu Vaší nemovitosti.
 • Porovnám prospěchy z prodeje či pronájmu nemovitosti.
 • Navrhnu drobné technické či designové úpravy, které zvýší výsledný zisk a zrychlí prodej nemovitosti.
 • Doporučím způsob prezentace nemovitosti.
 • Sestavím harmonogram příprav a prodeje.

Příprava nemovitosti k prodeji - pouštíme se do práce!

Vhodné úpravy zvýší atraktivitu nemovitosti a ta díky tomu zaujme na první pohled! Zdařilý homestaging pomůže prodat Vaši nemovitost rychleji a za vyšší cenu. V některých případech stačí designový styling interiéru (dobrý výběr a rozmístění nábytku a dekorativních prvků), jindy navrhuji nezbytné drobné rekonstrukce (jako je malování, opravy), které jsem schopná také zajistit. Vyzdvihneme silné stránky nemovitosti a potlačíme ty slabší. Vkusně nastylovaný interiér se může zdát prostornější, světlejší a celkově příjemnější na žití a v potenciálním zájemci může vyvolat silně pozitivní dojem, který může hrát klíčovou roli při jeho rozhodování ke koupi.
Po homestagingu přichází na řadu profesionální focení nemovitosti pro účely inzerce, tak aby Váš dům/byt vypadal jak z časopisu a 3D scan nemovitosti (virtuální prohlídka).

U

Aktivní hledání ideálního kupce

Na základě vytvořené prodejní strategie aktivně vyhledávám a oslovuji ideální kupce. Prodeji vaší nemovitosti se věnuji naplno a se zájemci začínám ihned jednat.
Zájemci se dovolají přímo mě, ne na infolinku. V nabídce mám omezené množství nemovitostí tak, abych o nich byla připravena rovnou hovořit a reagovat na konkrétní dotazy.

Prohlídky vašeho domu nebo bytu

Prohlídka je klíčovým momentem při prodeji nemovitosti. Právě tam dochází k rozhodnutí potenciálního zájemce zda “do toho půjde”. Prohlídku domlouvám co nejdříve po projevení zájmu a dbám na to, aby nemovitost byla poctivě a pečlivě připravená.
Prohlídky se můžete, ale nemusíte účastnit a ušetřit tak váš cenný čas. Ze zkušenosti mohu říci, že prezentace nemovitosti pouze s realitním makléřem působí profesionálněji a lze tím dosáhnout pro vás výhodnější dohody. Více na toto téma ráda sdělím osobně.

Vyjednávání podmínek prodeje

Při vyjednávání podmínek prodeje a stanovení finální ceny vás budu zastupovat. Mám bohaté zkušenosti z mnoha podobných vyjednávání a psychologie prodeje. Tato oblast mě velmi baví a neustále se v ní vzdělávám, naposledy například na kurzu od vyjednavače FBI, Radima Paříka. Dokážu tak pro vás získat tu nejlepší, tedy nejvyšší cenu na trhu.

Prodej a právní zajištění

Jakmile se s kupcem či nájemcem nemovitosti dohodneme na vám vyhovujících podmínkách, zajistím kompletní právní servis a dokumentaci. Dlouhodobě spolupracuji s ověřenými právníky a advokáty, jejichž záměr je právě prodej nemovitosti.
Jednoduše a jasně – obstarám vše až do předání nemovitosti a převodu energií.

Co je to homestaging?

Každý z nás má svůj oblíbený styl bydlení a tvoří si svůj domov osobitým způsobem. Pro prodej bytu nebo domu je ale důležité nemovitost připravit tak, abychom našli její skrytý potenciál, odosobnili prostor, zlepšili jeho funkčnost a zvýšili jeho atraktivitu. První dojem je zásadní, a proto musí prostor upoutat pozornost na první dobrou. Mým cílem je ukázat útulný prostor a podnítit představivost potenciálního kupce natolik, aby si byl schopen během krátké návštěvy představit, jak by v těchto prostorech mohl žít právě on.

Homestaging zájemci ukáže plný potenciál a zvýší hodnotu nemovitosti. Polštářky a kytičky jsou jen třešničkou na dortu! Pomocí jednoduchých úprav interiéru (vhodné rozmístění nábytku, dobře rozptýlení světlo, vkusné dekorační prvky) dosáhnu přitažlivějšího vzhledu nejen pro fotografie do inzerátů ale i na samotnou prohlídku nemovitosti.

Homestaging zájemci ukáže plný potenciál a zvýší hodnotu nemovitosti. Polštářky a kytičky jsou jen třešničkou na dortu! Pomocí jednoduchých úprav interiéru (vhodné rozmístění nábytku, dobře rozptýlení světlo, vkusné dekorační prvky) dosáhnu přitažlivějšího vzhledu nejen pro fotografie do inzerátů ale i na samotnou prohlídku nemovitosti.

Zkrášlení nemovitosti

Zatraktivnění bytu či domu je vždy velmi individuální záležitostí. Nemovitost můžeme upravit v různém rozsahu dle domluvy. Mezi nejpoužívanější nástroje patří například:

 • Hloubkový úklid, odosobnění interiéru
 • Využití vhodného světla
 • Malování, drobné úpravy a opravy
 • Aranžování nábytku a styling interiérovými doplňky
 • Přidání či odstranění některých prvků

Jako součást prodejní strategie připravím návrh úprav, které podpoří prodej či pronájem nemovitosti. Je jen na vás, jestli budete chtít homestaging využít, rozhodně jej ale doporučuji. Díky jednoduchým úpravám a vyzkoušeným metodám je prodej rychlejší a výhodnější.

Jako součást prodejní strategie připravím návrh úprav, které podpoří prodej či pronájem nemovitosti. Je jen na vás, jestli budete chtít homestaging využít, rozhodně jej ale doporučuji. Díky jednoduchým úpravám a vyzkoušeným metodám je prodej rychlejší a výhodnější.

Daniela Kuźmová

Prodej nemovitostí jednoduše a chytře.

Emailová adresa

Telefonní číslo

(+420) 602 658 673

Sejdeme se u kafe?

Dohromady dosáhneme více. Byť vše zařídím, bez Vaší součinnosti by to nešlo. Pojďme si vykomunikovat Vaše představy a ideály.

proudly created by ysis.cz

www.daniela-kuzmova.cz