Prodej

3+kk, 83m2 v klidné obci Zálezlice

Prodej

3+kk, 83m2 v klidné obci Zálezlice

Cena : 5499000 Kč

Plocha celkem: 83 m2

Detail domu

Právě teď máte výjimečnou příležitost koupit útulnou a krásně zařízenou polovinu dvojdomku se samostatným číslem popisným v klidné obci Zálezlice. Dům má dispozici 3+kk a má 83m2užitné plochy.

 

Spodní část domu je řešena jako společenská zóna a je zde umístěn moderně zařízený obývací pokoj, který je propojený s kuchyní. Z kuchyně je vstup do špajzu a do koupelny. Koupelna, ve které je radost být, je vybavená sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Ze vstupní chodby, je vstup do komory (zde je umístěna pračka), a do patra. První patro slouží jako relaxační zóna a jsou zde 2 pokoje. Jeden je využíván jako manželská ložnice a druhý jako dětský pokoj. V prvním patře je pracovní koutek a je zde samostatná toaleta s umyvadlem.

 

Vytápění domu je pomocí elektrického kotle. Voda a odpad jsou napojené na veřejný vodovod a kanalizaci.

 

Dům je orientovaný na jižní a severní stranu. Pozemek k domu je 49m2 a tvoří jej zastavěná plocha. K posezení venku můžete využít prostor k tomu vymezený před domem a také společné zelené prostory, které jsou obecní.

 

Zálezlice jsou velmi klidná a dalo by se říct i rodinná obec, kde se všichni znají. Milovníci cyklistiky ocení blízké cyklostezky.

 

Škola, školka, lékař, pošta, obchod a restaurace jsou v nedaleké obci Obříství, která je dostupná za 7 min. autem nebo za 9 min. autobusem. Do Prahy i do Mělníka dojedete za přibližně 20 min.

 

Hledáte-li bydlení, které je mezi bytem a domem je to ideální příležitost právě pro Vás. Nejlepší zpráva nakonec je ta, že majitelé přenechají dům tak jak je, tzn. včetně veškerého vybavení v ceně! Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes.

 

 

Cena: 5.499.000 Kč

Zvolte dispozici: 3+kk

Plocha celkem: 83m2

Typ transakce: Prodej

Podlaží Celkem: 2

Lokalita: Zálezlice

Stav budovy: Velmi dobrý

Typ nemovitosti: Byt

Koupelna

Z kuchyně je vstup do špajzu a do koupelny. Koupelna, ve které je radost být, je vybavená sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Koupelna

Z kuchyně je vstup do špajzu a do koupelny. Koupelna, ve které je radost být, je vybavená sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Pohled na Kuchyň

1. patro

1. patro

1. patro - ložnice

1. patro - dětský pokoj

1. patro - dětský pokoj

venkovní posezení

Líbí se vám tato nemovitost? Pojďme se na ní společně podívat.

Daniela Kuźmová

Prodej nemovitostí jednoduše a chytře.

Emailová adresa

Telefonní číslo

(+420) 602 658 673

Sejdeme se u kafe?

Dohromady dosáhneme více. Byť vše zařídím, bez Vaší součinnosti by to nešlo. Pojďme si vykomunikovat Vaše představy a ideály.

proudly created by ysis.cz

www.daniela-kuzmova.cz